banneer
Namuose > apie mus

TOPTIONyra profesionalus lab sprendimų teikėjas, ir visa skirta teikti geriausius sprendimus & produktai klientų visame pasaulyje, kurie dirbti biologijos, chemijos, farmacijos, aplinkos analizei atlikti, maisto, moksliniai tyrimai, ir pan. Nepriklausomai nuo pasirinktos srities dirbate, mes nuolat siekti to paties tikslo: suteikti jums tinkamiausius sprendimus & produktus, padaryti savo mokslinių tyrimų tiksliai & efektyviai.


TOPTIONbūstinė yra įsikūrusi Sianas, Kinija, kur savo šimtus universitetai ir tyrimų institutai, ir žinoma, kaip jos tūkstančius metų ilgai istorijos kultūros. Giliausias kultūros ir stipri mokslo resvide geriau produktus, sprendimus ir paslaugas jums nuolat.


Pagrindiniai produktai yra cheminės sintezės reaktorius, sukamajame garintuve, plonos plėvelės garintuvas, fotocheminis reaktoriaus, aukšto slėgio reaktorius, užšaldyti džiovinimo, purkšti džiovintuvas ir pan.TOPTIONženklo dokumentas turi savo reputaciją daugiau nei 70 šalių ir regionų, teikti techninę paramą už dešimtis tūkstančių organizacijų, siekiant spręsti problemas, per savo mokslinių tyrimų, ypatingą universitetų, mokslinių tyrimų institutai, pramonės šakų, priežiūros ir kontrolės sistemos , ir t. t. Technologijų pažangai skatinti ir gerinti žmonių gyvenimoTOPTIONsocialinę misiją.


Mes tikime, kad tik labiausiai puikus kokybės, dauguma pirmaujančių technologijų, labiausiai išbaigtas sprendimas ir labiausiai profesionalių paslaugų, galėtųTOPTIONmisija ir vizija išsipildė. Todėl mes nuolat nuolat atnaujinami ir sunkų darbą, teikti jums geriausius sprendimus & produktai, ir padaryti jums mokslinių tyrimų tiksliai ir efektyviai.

Mes esame jaunas, profesionalus ir kūrybos komanda,

Mes esame klientams pritaikytas ir atsakinga komanda.


Mūsų misija:padaryti savo mokslinių tyrimų, tiksliai ir efektyviai.

Mūsų vizija:Tapti pasaulyje konkurencingiausia lab sprendimų teikėjas.

Mūsų vertė:Dalintis & laimi, klientų sėkmės, būti dėkingi, nuolat auga, naujovių ir atsakingai.