banneer
Namuose > Produktai >> Skysčių perdavimo priemonė >> Dulkių siurbimo sistema

Kuriems filmas Photoreactor

Kuriems filmas Photoreactor
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto klasifikuojamų filmas photoreactor iš Kinijos klasifikuojamų filmas photoreactor, klasifikuojamų kino laboratorijos photoreactor, 500ml klasifikuojamų filmas photoreactor, 1000ml klasifikuojamų filmas photoreactor, 3000ml klasifikuojamų filmas fotocheminių reaktoriaus, 5000ml klasifikuojamų filmas fotocheminių reaktoriaus gamintojų, tiekėjų ir facoty, arba tikrinti klasifikuojamų filmas photoreactor pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami kreipkitės į Toption priemonė.

Fotocheminių reaktoriaus / fotocheminės reakcijos aparatai / sintezę per foto chemija yra dažnai taikomas metodas. Organinė rezultatai dažnai pakeičia tik dėl su Ultravioletinių spindulių radiacija arba bus būtina paspartinti. Fotocheminės reakcijos yra dažnai veikia kambario temperatūroje ir taip jie yra švelnesnė nei kitų šilumos pro-so. Photoreactors turi platų taikymą, pvz., sintezės, analizės ir vandens valymo srityse.

Klasifikuojamų filmas Photoreactor spinduliuotės laivo statyba yra pagrindinis sujungimas nent reaktoriaus. Ji yra maždaug 200 ml talpos ir atskirti iš sidabro padengtas didelio vakuumo striukė su šoninėmis juostomis ir grūdinimo striukė. COO-ling vamzdžių ir pakrovimas vamzdis, tiek iš kvarcinis stiklas, įsikūrę spinduliuotės laivo. Apyvartą vykdomas priverstinis cirkuliacijos siurblio "Sistemos TOPT", kurią valdo valdymo blokas. Pristatymo sudaro keturi tiekimo laivų, kurių apimtis 100, 250, 500 ir 1000 ml, taip pat žemos temperatūros termometru žemos temperatūros svyruoja nuo-30 ° C ir + 100 ° C ir smulkiais gabaliukais.

Šiuos privalumus:

■An veiksmingas apyvartą skysčio spinduliuotės viduje reaktorius.

■Due klasifikuojamų filmas principo, intensyvios spinduliuotės pasiekiama.

■Only mažas skysčio tūris yra būtina.

■Operations žemos temperatūros diapazone užtikrinti daugiau programos vietoje.

■Used medžiagų Boro silikatinio stiklo 3.3, kvarcas stiklas ir plastikinių dalių PTFE.

Fotocheminės reakcijos aparatai/fotocheminis reaktoriaus techniniai duomenys:

Statybos, klasifikuojamų filmas Photoreactor


Modelis

TOPT-200FR

TOPT-500FR

TOPT-700FR

TOPT-1500FR

Šviesos šaltinio galia

200W

500W

700W

1500W

Šviesos šaltinio gyvenimo

1000H

1000H

1000H

1000H

Veiksminga ilgai

57MM

77MM

97MM

128MM

Sluoksnio tipo sąrašas

emulsinimo pajėgumų

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Dvigubo sluoksnio tipas

emulsinimo pajėgumų

500ML、1000ML、3000ML、5000ML

Stiklo konstrukcijos

Type、B tipas

Statyba,

Kritimo greitis

2000 APS/MIN

Prisijungti medžiagos

PTFE

Veikti medžiaga

316L

TOPTION specializuojasi gamybos ir pardavimo fotocheminių stiklo reaktoriaus, UV stiklo reaktorius sistema, xenon stiklo reaktoriaus, vieno sluoksnio stiklo reaktoriaus, dviejų sluoksnių stiklo reaktoriaus, trisluoksnį stiklą reaktoriaus, termostatinis įranga, ledo virimo aparatas, ultragarso instrumentas, purkšti džiovintuvas, ekstrahavimo įrenginį ir taip toliau.

Su 11-yaeas patirtimi ir po 8 metų plėtros, mes turi įgytą padidinti vidaus ir užsienio rinkos dalį ir turėjo gerą reputaciją pramonėje, mūsų produktai yra taikomas daugelyje universitetų ir mokslinių tyrimų įranga daugelyje sričių.  Mes taip pat galime pagaminti kokios rūšies įranga priklausomai nuo jūsų poreikių. Manome, kad kokybė neleis jums. TOPTION kompanija gali custimezed įvairių specifikacijų stiklo reaktorių sistemos, manome, kad "TOPTION" bus jūsų "viršų variantas".

Sveiki atvykę į individualų dizainą! Pls nedvejodami kreipkitės į mus, Sveiki atvykę!


Tyrimo