banneer
Namuose > Produktai >> Skysčių perdavimo priemonė >> Dulkių siurbimo sistema

Lygiagrečiai šviesos šaltinis

Lygiagrečiai šviesos šaltinis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto lygiagrečiai šviesos šaltinis iš Kinijos lygiagrečiai šviesos šaltinis, xenon šviesos šaltinis, gyvsidabrio lempos, Ksenono lempa, matomi lygiagretūs šviesos šaltinis, uv lygiagrečiai šviesos šaltinių gamintojus, tiekėjus ir facoty, arba tikrinti lygiagrečiai šviesos šaltinio pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Toption priemonė.

Ultravioletinės (matomas) lygiagrečiai šviesos šaltinis

Ultravioletinės (matomas) lygiagrečiai šviesos šaltinis yra TOPTION gamyklos steigti bendrą plėtros panašiu užsienio Išplėstinė įranga fondą, jo privalumas yra specialios šviesos šaltinio suteikia didelio stiprumo, stabilus ir šviesos vietų. Paprasta operacija, unikalaus dizaino, stiprinti kondensatoriaus, oro aušinimu mikro mobiliuoju dizainu, maitinimo įtaisą ir kitos reikšmingos savybės stabilumo šviesos kūno tampa stabilus ir efektyvus šviesos šaltinis, optinis laboratorija teikimas fotocheminės reakcijos ir kitose vietose iš geriausių produktų, tuo pačiu metu, TOPTION gamykla yra tik vidaus R & D ir gamybos fabriką. (išskirtinis vidaus gamybos produkcijos, detales kreipkitės į iš www.toption-china.com)

Ultravioletinės (matomas) lygiagrečiai šviesos šaltinis yra universalus, platus gebėjimą prisitaikyti, ir šviesa yra vidaus saulės daugiau produkto kiekis, namie ir užsienyje turi daugiau nei 300 laboratorijos. Be saulės elementų tyrimas, gali būti naudojamas fotoelektrinių atsako tipo įrenginio bandymai, paviršiaus photovoltage spektroskopija, biologinės šviesos, Fotokatalizacinis, paviršius defektas analizė, švitinant UV, UV kietėjimo, skystųjų kristalų medžiagos mokslinių tyrimų, UV photopolymerization, UV fluorescencijos sužadinimo ir kitų mokslinių tyrimų srityje. Sistema gali būti naudojamas atskirai, taip pat gali būti naudojamas kartu su analizės įvairių tyrimų sistemų. Modulinės struktūros teikti klientams lanksčios konfigūravimo parinktys. Didelis patikimą elektros energijos tiekimo priimamas sistemoje. Mūsų įmonės gaminamos su įvairių priedų gali būti švitinimo modelis šviesos šaltiniu, lygiagrečiai šviesos pluošto produkcijos įvairovė.

Privalumai ir fotocheminės reakcijos aparatas šaltinio charakteristikos

■High atspindintis saulės aliuminio pakuot veidrodis, veidrodis yra aliuminio medžiagos štampavimo, vidinio paviršiaus tipų elipsoido formos elipsoido formos, veidrodį po deimantų Rotaciniai šlifavimo, aukštos temperatūros vakuuminėje filmas susiformavo po didelio efektyvumo ir paskutinį kartą matomos šviesos atspindžio stabilumas yra daugiau kaip 95 %.

■Luminary mikro mobiliojo prietaiso, prietaisas galite pakeisti elipsoidas veidrodis mikro atstumas, ir šviesos kūno dėmesys keitimas įsigalėtų šviesos, siekiant patenkinti įvairius poreikius įvairių klientų stiprus fokusavimo.

■ langelis uždaro kodo didelio intensyvumo šviesos tiekimo dizaino, gali būti sumažintas bent ozono išleidimo, tuo pačiu metu, mes su azoto ventiliu, gali padidinti ozono ir azoto reakcija, taip, kaip dar labiau kontroliuoti dėl ozono.

■Adapter dizainas ir unikalaus šviesos, gali padaryti šviesos kūno su įvairiomis maitinimo suderinama naudoti šviesos kūno dizainas, tuo pačiu metu, bendrosios rinkos reikalavimų, patenkinti klientų lankstus pasirinkimas medžiagų alternatyvų.

■Supplies ekonomika: aš augalų naudojant sumodeliuoti šviesos apšvietimo tiekimo šaltinis yra mažiausias šalyje, Fotokatalizacinis skilimo dujų gamybos įrenginio vėlai tiekimas patys svarbiausi.

Peržiūra dėl pirmiau minėtų savybių, matome, kad ekonomikos, tvarus, praktinių, efektyvus, stabilus, pažangių produktas yra didžiausia ryškiai vietoje, su unikaliomis pritaikymo optikos laboratorijoje labai efektyvus ir stabilus šaltinio tiekimo ir konversijos, fotocheminės reakcijos, optinis vaizdo perdavimo sistema ir tt...

Techniniai duomenys:

UV (matomas) lygiagrečiai šviesos šaltinio TOP-XTM

Modelis

Šviesos kūno tipas

Šviesos kūno energijos

VIRŠUJE - X 300

Ksenono lempa

300W

gyvsidabrio lempa

300W


TOP - X 500

Ksenono lempa

500W

gyvsidabrio lempa

500W


Ksenono gyvsidabrio lempa

500W


TOP - X 1000

Ksenono lempa

1000W

gyvsidabrio lempa

1000W


Ksenono gyvsidabrio lempa

1000W


Konfigūracija: šviesos kūno tiekimo valdymo įtaisu, didelio intensyvumo fokusavimo įrenginys,

Efektyvus apyvartą aušintuvą, šviesos kūno judėjimas atstumo reguliatorių!

Pastaba: šviesos kūno gali pasidalinti šviesos adaptacijos prietaisas!

apie mus:

TOPTION specializuojasi gamybos ir pardavimo fotocheminių stiklo reaktoriaus, UV stiklo reaktorius sistema, xenon stiklo reaktoriaus, vieno sluoksnio stiklo reaktoriaus, dviejų sluoksnių stiklo reaktoriaus, trisluoksnį stiklą reaktoriaus, termostatinis įranga, ledo virimo aparatas, ultragarso instrumentas, purkšti džiovintuvas, oro džiovintuvas, ekstrahavimo įrenginį ir taip toliau.

Su 8-yaeas patirtimi ir po 8 metų plėtros, mes turi įgytą padidinti vidaus ir užsienio rinkos dalį ir turėjo gerą reputaciją pramonėje, mūsų produktai yra taikomas daugelyje universitetų ir mokslinių tyrimų įranga daugelyje sričių.  Mes taip pat galime pagaminti kokios rūšies įranga priklausomai nuo jūsų poreikių. Manome, kad kokybė neleis jums. TOPTION kompanija gali custimezed įvairių specifikacijų stiklo reaktorių sistemos, manome, kad "TOPTION" bus jūsų "viršų variantas".

Sveiki atvykę į individualų dizainą! Pls nedvejodami kreipkitės į mus, Sveiki atvykę!


Tyrimo