banneer
Namuose > Produktai >> Skysčių perdavimo priemonė >> Lab Pipete

Automatinės kontrolės fotocheminių reaktoriaus

Automatinės kontrolės fotocheminių reaktoriaus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto automatinės kontrolės fotocheminių reaktoriaus iš Kinijos Automatinis valdymo fotocheminių reaktorius, multi-funkcija fotocheminių reaktoriaus, 10 ml fotocheminių reaktoriaus, 250 ml fotocheminių reaktoriaus, 500 ml fotocheminių reaktorius, 1000 ml fotocheminių reaktoriaus gamintojus, tiekėjus ir facoty, ar tikrinimas automatinės kontrolės fotocheminių reaktoriaus pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Toption priemonė.

TOPT fotocheminės reakcijos aparatas yra daugiafunkcinis gamyklos nuorodą į užsienio prekių fotocheminės reakcijos aparatas, pagal labiausiai kliento poreikius, kartu su gerai žinoma laboratorinės praktikos, plėtoti naujos kartos fotocheminių reaktoriaus. Cikuan TOPT įveskite Multi-funkcinis aparatai, naudojami mokslinių tyrimų fotocheminės reakcijos dujų, skysčių kietosios fazės, sistema, yra imituojamas ultravioletinių spindulių, matomos šviesos, specialios analoginis apšvietimas, ar įkelti TiO2 photocatalyst fotocheminės reakcijos tokiomis sąlygomis. Tuo tarpu mūsų įmonė taip pat gali pateikti Klientai Tigong pluoštinės, įrengti kaip medžiagos reakcijos konteinerio ir kitos specialios medžiagos, spręsti įvairių medžiagų įprastinės reakcijos inde patalpinti reakcija TOPT naudingumas fotocheminės reakcijos aparatas tinka cheminės sintezės būdu, aplinkos apsaugos ir gamtos mokslų mokslinių tyrimų, ši sistema yra pagrįsta, ar paprasta struktūra, patogus operacijos, stabilų veikimą, apsaugoti žmogaus kūno, laisvai kartu , unikalią galimybę pritaikyti privalumas!

Visa įranga yra sukonfigūruotas taip (kai kurie komponentai yra nebūtini):

(1) TOPT-T pagal juoda-box set subjektus;

(2) Aukštaslėgės gyvsidabrio elektros kontrolės sistema, kontroliuoti aukšto slėgio gyvsidabrio lempos galia: 100W 300W 500W 1000W galios.

(3) aukšto slėgio gyvsidabrio lempa 100W 300W 500W 1000W kiekvienas

(4) ilgai lanko Ksenono lempa (imituoti saulės) elektros kontrolės sistemą, kontrolės ksenono lempos galia: 300W 500W 1000W galios.

(5) metal Halide lempos 250W 400W kiekvienas ir atitinkamo balasto sistemos.

(6) buvo visi kvarco reakcija vamzdžiai gali būti naudojami 10 ml kvarco vamzdelis 8, 30ml kvarco vamzdelis 8, 50ml kvarco vamzdelis 8.

(7) 10ml kietų uždarymo kamštis 8. 30ml kietos sandarinimo prijungti 8. 50ml kietos sandarinimo prijungti 8.

(8) stiklo reakcijos indai gali būti naudojamas atskirai 250ml, 500ml, 1000ml ir tt...

(9) Vietovė vitro nepriklauisomos pripučiami įtaisas gali būti kontroliuojami atskirai pripučiami dydžio.

(10) dvigubo pločio dvigubo stiklo kvarco šaltąją gaudyklę (pratęsti aušinimo vandens aušinimo ciklą apačioje) 2.

(11) gamyklos gamybos TOPT-T tipo aštuonių-lauko tipo fotocheminės reakcijos aparato specialios maišytuvą.

(12) fotolizės priemonė tiekimo siurblys pastovios temperatūros reakcija (temperatūra-25 laipsnių ribos). Ir atitinkamas vamzdžio ir metalo vamzdžių jungiamosios detalės ir kitus pritvirtintus skaičių.

(13) vandens vamzdžių, nerūdijančio plieno ventiliai, stiklo, vožtuvų skaičius.

(14) nerūdijančio plieno gali būti mobiliojo krepšelis.

Pirmasis, pagrindinis langas

Pagrindinis langas yra serijos fotocheminės reakcijos aparatų, pateikiamų į kur šviesos prietaisai, turi šias charakteristikas:

Dėžutė dydis 480 mm x 420 mm x 900 mm, sveria apie 29kg.

Siekiant sumažinti šviesos atspindžio Juodosios dėžės viduje.

Po viršutinių spintelių su aušinimo ventiliatorius valdybos, spintos centrinė valdyba, gavusi "srauto perjungti", gali būti realizuojama ne (aušinimas vandeniu) vandens signalizacija. Po apačioje plokštė turi dvi skylės aušinimo vandens vamzdžių, vamzdelių ir Norėdami prijungti duomenų valdytojas per.

Spintos kairę ten yra trys specialus lizdas pvz., variklio, žibintai ir "srauto jungiklis" naudoti produkciją kištukas.

Antra, gyvsidabrio ir gyvsidabrio elektros kontrolierius

Šviesos numatyti 300W ar 500W vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa gyvsidabrio lempos ultravioletinės šviesos generuoja sudarė 40 % visos energijos išdavimo operacijos metu normaliam darbui. Gyvsidabrio lempos šviesos atidarymo 5 minutes, kol stabilus, išjungti šviesas reikia palaukti 5 minutes po užsakymo iš naujo. Kada jums reikia pareikšti saulės akinius su UV apsauga, akių ir odos pažeidimų.

Vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa optinių parametrų yra tokie:

Gyvsidabrio lempa spektrinis tankis ir santykinis intensyvumas išvardyti toliau:

Lentelė 2 spektrinis tankis vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa

Bangos ilgis (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Santykinis intensyvumas %

20

85

100

30

20

40

80

Trijų, Ksenono lempa ir Ksenono lempa elektros kontrolieriaus

Suteikti šviesos 500W ar 1000W Ksenono lempa normalus ir stabili. Valdiklis dydis yra 245 mm x 170 mm x 180mm, svoris 34kg. Centralė su išimtis "šviesos pasirinkite" mygtuką, kiti mygtukai su tas pats gyvsidabrio lempa duomenų valdytojas. Ksenono lempa spektrinis tankis ir santykinis intensyvumas panašus į vasaros.

Ksenono lempa optinis parametrai yra tokie:

Lentelė 3 matmenų ksenono žibintai ir optinių parametrų


Galia (W)

Atskaitos srovė (A)

Veiklos Current(A)

Veiklos Voltage(V)

Veiksmingas lanko length(MM)

Elektros instaliacijos

500

8.3

18±3

50

220±20

Vieno cokolio veda

1000

12.4

30±3

60

220±20

Vieno cokolio veda


Ketvirta, visi kvarcas stiklas šviesos apsauga ir gerinimu, šaltąją gaudyklę

visi didinimas visą kvarcas stiklas šviesos apsaugos šaltąją gaudyklę nėra tik didelio efektyvumo UV skverbtis, o darbo laiko valandos nes šviesos šaltinio sukelia temperatūra, užtikrinti prieigą prie šviesos ir reaktyviųjų medžiagų, tik pats eksperimentas be išorinės įtakos.

Penkta, fotocheminis specialios magnetinės maišyklės

TOPT-T tipo fotocheminės reakcijos aparatas skirtas maišytuvas yra naujas aštuonių-lauko skirti Magnetinė maišymo įtaisas gali paragauti visiškai vienodas šviesos.

● Įgyvendinti dauginių vamzdžių vienu metu maišymo šaknis funkciją, kuri gali pateikti aštuoni bandymų mėgintuvėlių (10 ml, 30 ml, 50 ml nemokamai derinys dydžio), kiekvienam vaikui gali būti in vitro kintamo greičio magnetine maišykle.

● puikus pasirinkimas sudarančių pagrindinių sudėtinių dalių šios mašinos, elektros varikliai naudoti srovės, maišant sukimo momentas ﹑ triukšmo. Naudoti stipriausias magnetas magnetiniai srovės, "Nd-Fe-pavasaris" daryti rotoriaus magnetas, siekiant užtikrinti tinkamą sharp ir sukimo momentas.

Šeštoji, fotocheminės reakcijos temperatūra reaktoriaus tiekimo siurblys

Temperatūros atsakas siurblys, yra mechaninis formų žemos temperatūros skysčio išplatinimo vėsinimo įranga. Su aukštos temperatūros skystis, aukštos temperatūros vandens vonios poveikis. Derinys TOPT įveskite fotocheminės reakcijos aparatas, multi-valstybės cheminių reakcijų dirbti. Yra naujas eksperimentinis įrenginys gali būti naudojamas vietoje sausas ledas ir skysto azoto temperatūros atsakas gali būti atliekama kaip žemoje temperatūroje kriauklę klampumo. Apačioje su stiprus magnetine maišykle, maišymo ir vidaus apyvartą sistema su 2 talpykla vienodesnis, temperatūrą galima padaryti atskirai temperatūra, pastovios temperatūros Cirkuliacinis siurblys teikti pastovios temperatūros šalčio šaltinio naudojimo ir. Pavyzdžiui, bio-farmacijos, chemijos inžinerija, inžinerija, maisto produktų, kurie reikalauja didelio tikslumo mėginys iš lauko šaltinių. Plačiai naudojami ligoninėse, mokslinių tyrimų, eksperimentų ir identifikavimo biologinio ir kitokio pobūdžio darbą.

apie mus:

TOPTION specializuojasi gamybos ir pardavimo fotocheminių stiklo reaktoriaus, UV stiklo reaktorius sistema, xenon stiklo reaktoriaus, vieno sluoksnio stiklo reaktoriaus, dviejų sluoksnių stiklo reaktoriaus, trisluoksnį stiklą reaktoriaus, termostatinis įranga, ledo virimo aparatas, ultragarso instrumentas, purkšti džiovintuvas, ekstrahavimo įrenginį ir taip toliau.

Su 11-yaeas patirtimi ir po 8 metų plėtros, mes turi įgytą padidinti vidaus ir užsienio rinkos dalį ir turėjo gerą reputaciją pramonėje, mūsų produktai yra taikomas daugelyje universitetų ir mokslinių tyrimų įranga daugelyje sričių.  Mes taip pat galime pagaminti kokios rūšies įranga priklausomai nuo jūsų poreikių. Manome, kad kokybė neleis jums. TOPTION kompanija gali custimezed įvairių specifikacijų stiklo reaktorių sistemos, manome, kad "TOPTION" bus jūsų "viršų variantas".

Sveiki atvykę į individualų dizainą! Pls nedvejodami kreipkitės į mus, Sveiki atvykę!


Tyrimo