banneer
Namuose > Produktai >> Skysčių perdavimo priemonė >> Lab Pipete

Viduje apšviestas Photoreactor

Viduje apšviestas Photoreactor
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote už chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto viduje apšviestas photoreactor iš Kinijos viduje apšviestas photoreactor, apšviestas fotocheminių reaktoriaus, 250ml fotocheminių reaktoriaus, 500ml fotocheminių reaktoriaus, 1000ml fotocheminių reaktoriaus, photochemial reakcijos aparatų gamintojų, tiekėjų ir facoty arba tikrinti viduje apšviestas photoreactor pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami kreipkitės į Toption priemonė.

Saulės stiklo reaktorius, fotocheminis reaktorius, UV reaktoriaus

HG/Xenon/metalų halogenidų lempos

8-12 kvarco lempos tuo tarpu maišant tipo

Visų rūšių apimtis fotocheminių reaktoriaus

TOPT-I tipo viduje apšviestas fotocheminių reaktoriaus

Aprašymas viduje apšviestas fotocheminių reaktoriaus--- - TOPTION gamykla gavo techninę palaiko iš daug profesorių SJTU ir NTU kuriant laikotarpis. TOPT serijos daugiausia taikoma mokslinių tyrimų dujų / skystųjų fazių, fiksuoti / sumodeliuoti matomos šviesos, galėtų reakcija laivo krovinio TiO2, fotocheminės reakcijos sąlygomis photocatalyst ir taip toliau. Šios serijos gali suteikia mėginių analizės kilusių produktų ir laisvųjų radikalų bei matuoti kilusių Kinetinė nuolatinės, kvantinė išeiga; jis yra plačiai naudojamas laukuose Chemosynthesis, aplinkos apsaugos, ir gyvosios gamtos mokslų ir pan.

Pagrindinė dalis, skaičius, įskaitant pagrindinis langas, elektros kontrolės gyvsidabrio lempa, Ksenono lempa elektros valdikliai, šviesos, šviesos šaltinio aušinimo apsaugoti šaltąją gaudyklę, maišyklės, stiklo reaktoriaus 250ml, 500ml, 1000ml (žinoma, gali pritaikyti visų rūšių kiekiai). Su ratukais krepšelį.

TOPT-I tipo viduje apšviestas fotocheminių reaktorius yra įtrauktas po1:

1, gyvsidabrio lempos elektros kontrolierius kontrolės 100W, 300W, 500W vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa darbo sąlygas;

2, Ksenono lempa elektros kontrolieriui 100W, 300W, 500W ar 1000W Ksenono lempa darbo sąlygas, kontroliuoti (kiekvieno TOPT-aš ype fotocheminės reakcijos aparatas standartinį kontrolieriaus ir gyvsidabrio Ksenono lempa elektros prietaisų valdytojas pasirinkti vieną);

3, gyvsidabrio Ksenono lempa elektros prietaiso duomenų valdytojo ir duomenų valdytojo apima bendras elektros energijos tiekimo, žibintas pasirinkimo, lempų maitinimo šaltiniai;

4, kvarcas stiklas šviesos apsauga ir gerinimu, šaltąją gaudyklę;

5, maišyklės, kurie atitinka TOPT-I tipo stiklo reaktorių.

6, remtis prietaisas gali būti naudojamas be pagrindinis langas, taip pat įrengta gamyklos gamybos žemyn pikio tipo reakcija lentelėje.

7. stiklo reaktoriaus gali būti pasirinkto iš 250ml, 500ml, 1000ml (žinoma, gali pritaikyti visų rūšių kiekiai).

8. ratinių krepšelį.

Kas dalių Aprašymas

Pirmasis, pagrindinis langas

Pagrindinis langas yra serijos fotocheminių reaktoriaus pateikti tais atvejais, kai šviesos prietaisai, turi šias charakteristikas:

Dėžutė dydis 480 mm x 420 mm x 900 mm, sveria apie 29kg.

Siekiant sumažinti šviesos atspindžio Juodosios dėžės viduje.

Po viršutinių spintelių su aušinimo ventiliatorius valdybos, spintos centrinė valdyba, gavusi "srauto perjungti", gali būti realizuojama ne (aušinimas vandeniu) vandens signalizacija. Po apačioje plokštė turi dvi skylės aušinimo vandens vamzdžių, vamzdelių ir Norėdami prijungti duomenų valdytojas per.

Spintos kairę ten yra trys specialus lizdas pvz., variklio, žibintai ir "srauto jungiklis" naudoti produkciją kištukas.

Antra, gyvsidabrio ir gyvsidabrio elektros kontrolierius

Šviesos numatyti 100W, 300W ar 500W, 1000w, vidutinio slėgio gyvsidabrio lempos, gyvsidabrio lempos ultravioletinės šviesos generuoja sudarė 40 % visos energijos išdavimo operacijos metu normaliam darbui. Gyvsidabrio lempos šviesos atidarymo 5 minutes, kol stabilus, išjungti šviesas reikia palaukti 5 minutes po užsakymo iš naujo. Kada jums reikia pareikšti saulės akinius su UV apsauga, akių ir odos pažeidimų.

Vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa optinių parametrų yra tokie:

Gyvsidabrio lempa spektrinis tankis ir santykinis intensyvumas išvardyti toliau:

Lentelė 2 spektrinis pasiskirstymas vidutinio slėgio gyvsidabrio lempa

Bangos ilgis (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Santykinis intensyvumas %

20

85

100

30

20

40

80

Gyvsidabrio lempos šviesą spinduliuojantis dalis kvarco vamzdelis, ranka tiesioginio kontakto su teršalų, kurie turi įtakos šviesos intensyvumo. Kvarcas dažnai naudojamos ne prislopinti su nedideliu kiekiu alkoholio, valymo viduje naudoti losjonas švariu medvilniniu audiniu.

Centralė su: bendra elektros energijos tiekimo, žibintas pasirinkimo, lempų maitinimo, varikliai, šviesos jungikliai ir bendras laikas būtų pradėti ir kitus parametrus, sub-laiko nustatymas, lempa Dabartinis metras, signalizacijos instrukcijas. Valdiklis su ventiliatoriaus šilumos.

Valdiklis dydis yra 245 mm x 170 mm x 180 mm, sveria apie 23kg.

Atviras duomenų valdytojo procedūra yra: pasirinkite šviesos lempos galia → → → bendra galia šviesos prasideda, spauskite pradėti ir tada prasidėjo laiko šviesos.

Uždaryti kontrolės procedūrų: totallamp galia → elektros → → 5 minučių po maitinimo išjungimo aušinimo vandens.

Valdiklio įvesties maitinimo linija ir saugiklių laikiklis atgal.

Valdiklis Pagrindinis langas, kabelio kištukas su atitinkama sąsajos atgal.

Lauke Pagrindinis kabelis prijungtas su kontrolierius klaidą, arba mažesnis nei normalus vandens slėgis, aušinimo vandens, signalo žibinto šviesos ir signalizacijos garso, priemonės negali dirbti.

Trijų, Ksenono lempa ir Ksenono lempa elektros kontrolierius.

Suteikti šviesos 100W 300W 500W ar 1000W Ksenono lempa normalus ir stabili. Valdiklis dydis yra 245 mm x 170 mm x 180 mm, svoris 34kg. Centralė su išimtis "šviesos pasirinkite" mygtuką, kiti mygtukai su tas pats gyvsidabrio lempa duomenų valdytojas. Ksenono lempa spektrinis tankis ir santykinis intensyvumas panašus į vasaros.

Ksenono lempa optinis parametrai yra tokie:

Lentelės 3 matmenų ksenono žibintai ir optinių parametrų:

Galia (W)

Nuo current(A)

Veiklos srovė (A)

Darbinė įtampa (V)

Veiksmingas lanko ilgis MM)

Elektros instaliacijos

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Vieno cokolio veda

1000

12.4

30±3

60

220±20

Vieno cokolio veda

Taupomos, metalų halogenidų lempos ir metalų halogenidų lempos elektros valdiklis:

Penkta, visi kvarcas stiklas šviesos apsauga ir gerinimu, šaltąją gaudyklę

visi didinimas visą kvarcas stiklas šviesos apsaugos šaltąją gaudyklę nėra tik didelio efektyvumo UV skverbtis, o darbo laiko valandos nes šviesos šaltinio sukelia temperatūra, užtikrinti prieigą prie šviesos ir reaktyviųjų medžiagų, tik pats eksperimentas be išorinės įtakos.

apie mus:

TOPTION specializuojasi gamybos ir pardavimo fotocheminių stiklo reaktoriaus, UV stiklo reaktorius sistema, xenon stiklo reaktoriaus, vieno sluoksnio stiklo reaktoriaus, dviejų sluoksnių stiklo reaktoriaus, trisluoksnį stiklą reaktoriaus, termostatinis įranga, ledo virimo aparatas, ultragarso instrumentas, purkšti džiovintuvas, ekstrahavimo įrenginį ir taip toliau.

Su 8-yaeas patirtimi ir po 8 metų plėtros, mes turi įgytą padidinti vidaus ir užsienio rinkos dalį ir turėjo gerą reputaciją pramonėje, mūsų produktai yra taikomas daugelyje universitetų ir mokslinių tyrimų įranga daugelyje sričių.  Mes taip pat galime pagaminti kokios rūšies įranga priklausomai nuo jūsų poreikių. Manome, kad kokybė neleis jums. TOPTION kompanija gali custimezed įvairių specifikacijų stiklo reaktorių sistemos, manome, kad "TOPTION" bus jūsų "viršų variantas".

Sveiki atvykę į individualų dizainą! Pls nedvejodami kreipkitės į mus, Sveiki atvykę!


Tyrimo