banneer
Namuose > Produktai >> Purškimo, džiovinimo

10L purškimo džiovintuvas

10L purškimo džiovintuvas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jeigu jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto 10l purškimo džiovintuvas iš Kinijos 10l purškiamojo džiovinimo, išcentriniai purškiamojo džiovinimo, 10l džiovinimo mašina su išcentriniai purškimo, džiovinimo, pieno purškimo purškimo džiovinimo įrenginiai, purkšti džiovinimo maisto pramonės gamintojų, tiekėjų ir facoty, arba tikrinti 10l purškiamojo džiovinimo pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Toption priemonė.

1. funkcijos

1) dideliu greičiu džiovinimo, po purškimo medžiagos skysčio, labai padidės, paviršiaus ploto ir medžiaga. Karšto oro sraute, 95 % ~ 98 % vandens gali būti išgarinamas momentu. Tuo metu, kai užbaigti džiovinimo turi tik kelias sekundes.

2) tai ypač tinka džiovinti karščiui jautrus medžiagos. Savo galutinius produktus savo gera vienodumo, mobilumo, ištirpinant pajėgumų. Ir galutinių produktų yra daug jų grynumas ir geros jų kokybės. Gamybos procedūros yra paprastas ir eksploatuoti lengvai. Skystis su drėgmės turinys 40 ~ 60 % (specialias medžiagas, turinys gali siekti 90 %.) gali būti džiovinti į produktus, milteliai arba dalelės dar kartą.

3) po džiovinimo, nėra reikalo smashing ir rūšiuojant, siekiant sumažinti gamybos operacijų atlikimo tvarkos ir sustiprinti produkto grynumas. Produkto dalelių skersmuo, laisvumas ir vandens kiekis gali būti koreguojama per keičiasi su operacijos sąlyga tam tikra apimtimi. Tai labai patogu atlikti kontrolės ir valdymo.

2.principle:

1) po to buvo filtruojamas ir šildomas oras patenka į oro skirstytuvas ant džiovyklos. Karšto oro patenka į džiovinimo kambario spiralės formos ir vienodai. Einančios per didelės spartos išcentriniai purkštuvas ant bokšto, medžiagų skysčio suks ir būti purškiamas į labai smulkios miglos skystas karoliukai.

2) per labai trumpą laiką susisiekti su šilumos oro, medžiagos gali būti džiovinti į galutinius produktus. Galutiniai produktai gali būti išmestos nuolat iš džiovinimo bokšto apačioje ir su ciklonų. Išmetamose dujose gali būti išmestos iš ventiliatorius.

3.Application:

Džiovintuvas 1) purškalas vartojamas įvairių kur birūs milteliai mėginys yra reikalaujama. Šis metodas sėkmingai apdorojo medžiagų šiose srityse:

Gėrimai, skonio ir spalvos, pieno ir kiaušinių produktų, augalų ir augalinių ekstraktų, farmacijos, karščiui jautrus medžiagos, plastikų, polimerų ir dervos, Kvepalai, keramikos ir Advanced Materials, muilas ir plovikliai, kraujo, dažančios medžiagos, maisto produktus, klijai, oksidų, tekstilės, kaulų, dantų ir dantų Amalgan ir daugelis kitų.

2) dauguma sprendimų ir supernsions gali būti purškimo džiovintų teikti, kad gautas produktas turi medžiagos charakteristikos.

3) yra populiarus srityse, maisto, biologija, medžiagoms, vaistinė, universiteto, ir R & D institutas ir kt. ypač perdirbimui temperatūrai jautrios medžiagos, pvz., milteliai, nes medžiaga tik paliesti oro Trumpas momentas, kad šilumos negalėjo sunaikinti komponento, medžiaga.

Techniniai parametrai

Prekės

Vieneto

TP-S100

Max talpos

ml/h

10L/h

Įsiurbiamo oro temperatūros diapazonas

50° C ~ 300° C

Temperatūros intervalas angos oro

30° C ~ 150° C

Purškimo sistema

/

Išcentriniai antgalis

Elektros šildymo galia

kW

28

Šilumos šaltinis

/

Elektros

Džiovintų miltelių atkurti norma

%

≥98

Pasukimo greitis

aps/min

22000

Purškimo plokštelės skersmuo

mm

80

Purškiant disko skersmuo

mm

80

Dimensijos

mm

2500 * 1600 * 2800

Maksimalus drėgmės garavimo

Kg/h

10

Purškimo galvos režimas

/

Mechaninės pavaros


Tyrimo