banneer
Namuose > Produktai >> Purškimo, džiovinimo

3L purškimo džiovintuvas

3L purškimo džiovintuvas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto 3l purškimo džiovintuvas iš Kinijos 3l purškimo džiovintuvas, du-skystis purškimo džiovintuvas, mažas purškimo džiovintuvas, 3l džiovinimo mašina su dviejų skysčių purslų, lab džiovintuvas, kiaušinių milteliai apdorojimo purškimo džiovintuvai gamintojus, tiekėjus ir facoty, arba tikrinti 3l purškimo džiovintuvas pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Toption priemonė.

Įvadas:

1. laboratorija lentelės viršuje spray džiovintuvas yra naujausias rūšies TOPTION, kuriuos priima tarptautinius technologijas ir atsarginės dalys.

2. TOPTION laboratoriniai purškiamojo džiovinimo surenka nemažai naujas dizainas, pvz., mažo dydžio laisvai juda, derinant oro kompresorius ir elektros šildytuvo viduje kabinetas, stiklo purškimo ir ciklonas skyriklį tikrinimo. Visi duomenys ir funkcijos yra kontroliuojamos plc.

Taikomoji programa:

1. purškiamojo džiovinimo gali būti naudojamas įvairių kur birūs milteliai mėginys yra reikalaujama. Šis metodas sėkmingai apdorojo medžiagų šiose srityse:

1) gėrimai, skonio ir spalvos, pieno ir kiaušinių produktų, augalų ir augalinių ekstraktų, farmacijos, karščiui jautrus medžiagos, plastikų, polimerų ir dervos, Kvepalai, keramikos ir Advanced Materials, muilas ir plovikliai, kraujo, dažančios medžiagos, maisto produktus, klijai, oksidų, tekstilės, kaulų, dantų ir dantų Amalgan ir daugelis kitų.

2) dauguma sprendimų ir supernsions gali būti purškimo džiovintų teikti, kad gautas produktas turi medžiagos charakteristikos.

3) yra populiarus srityse, maisto, biologija, medžiagoms, vaistinė, universiteto, ir R & D institutas ir kt. ypač perdirbimui temperatūrai jautrios medžiagos, pvz., milteliai, nes medžiaga tik paliesti oro Trumpas momentas, kad šilumos negalėjo sunaikinti komponento, medžiaga.

2. darbo principas

1) oro filtruojami ir šildomas, tada į platintojo ant džiovyklos, spiralės karšto oro tolygiai eiti į džiovinimo kameroje 2) skystį per didelės spartos išcentriniai purkštukai ant bokšto, tada (rotacija) purškalų į labai smulkios miglos lašeliai, susisiekti su karšto oro ir džiovinti į galutinį produktą, per labai trumpą laiką.

3) džiovintų produktų yra nuolat gaminami iš apačios džiovinimo bokšto ir ciklonas, išmetamosios dujos išleidžiamos iš ventiliatoriaus.

Privalumai

1. PLC Automatinis kontrolės, patogiau jums kontroliuoti ir valdyti.

2. high speed džiovinimo, po purškimo medžiagos skysčio paviršiaus ploto ir medžiaga bus padidinta labai, padaryti savo mokslinių tyrimų efektyvesnę.

3. į karšto oro srautas, 95 % ~ 98 % vandens gali būti išgarinamas momentu. Jūs galite baigti medžiagų džiovinimo tik per keletą sekundžių.

4. ypač tinka džiovinti karščiui jautrus medžiagos, po džiovinimo, nėra reikalo smashing ir rūšiuojant, siekiant sumažinti valdymo procedūras bei sutaupyti Jūsų laiką.

Techninė specifikacija

Prekės

Vieneto

TP-S30

Max talpos

ml/h

3000

Įsiurbiamo oro temperatūros diapazonas

30℃ ~ 300℃

Temperatūros intervalas angos oro

30℃ ~ 140℃

Tikslumo temperatūros

±1

Džiovinimo laikas

S

1,0 ~ 1,5

Greitis, vandens siurblys

ml/h

3000

Purškimo sistema

/

Dviejų skysčių antgalis

Purškimo kryptimi

/

Į apačią bendro srovė

Bendra galia

/

10KW 380V

Nerūdijančio plieno cisternos diametras

mm

800

Džiovintų miltelių atkurti norma

%

≥95

Pasukimo greitis

aps/min

40000

Dimensijos

mm

1700 * 1100 * 150


Tyrimo