banneer
Namuose > Produktai >> Purškimo, džiovinimo

5L purškimo džiovintuvas

5L purškimo džiovintuvas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jeigu jūs ieškote chemijos, biologijos, farmacijos ir maisto 5l purškimo džiovintuvas iš Kinijos 5l purškiamojo džiovinimo, džiovinimo mašina su išcentriniai purškimo 5l, 5l džiovinimo mašina su išcentriniai purškimo, išcentriniai spay džiovinimo mašina, purškimo, džiovinimo, pieno, purškiamojo džiovinimo būdu pieno miltelių gamintojų, tiekėjų ir facoty, arba tikrinti 5l purškimo džiovintuvas pritaikymas ir dizainas su profesinės tiekėjas Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Toption priemonė.

Veikimo principas

Oro filtro ir šildymo prietaisai ateiti į karšto oro platintojas, kuris yra viršuje džiovinimo kameroje, karšto oro skirstytuvas gamina karšto oro, tada karšto oro ateiti į džiovinimo kameroje tolygiai ir perkelti einantis, tuo pačiu metu, pristatymo skystos medžiagos išcentriniai purškimo galvutė turi džiovinimo kamera viršuje, skystos medžiagos yra purškiamos kaip rūko lašelių , kad padidėtų paklausos ploto skystos medžiagos ir karšto oro, drėgmei išgaruoti greitai, sausi produktai per labai trumpą laiką. Šiurkštesni produktas yra surinkta kolekcija cilindrą, kuris yra apačioje džiovintuvas, atliekų dujos išleidžiamos iš išcentrinis ventiliatorius.

Charakteristika

1. greitai džiovinimo greičio. Skystos medžiagos po išcentriniai purškimo, paviršiaus plotas bus padidintas labai, aukštos temperatūros oro sraute, metu bus išgaruoti 95 ~ 98 % drėgmės kiekis, todėl džiovinimo laikas bus apie dešimt sekundžių.

2. priimti lygiagrečiai tėkmių purškimo kietėjimo, džiovinimo procesas, temperatūra, skysčių lašelių nėra aukštas, kurių dėka aukštos kokybės produktus. Purškimo, džiovinimo kameroje, skysčio lašelių ir karšto oro srautas su ta pačia kryptimi, nors karšto oro temperatūra yra kai didesnis, bet kaip karšto oro iš karto susisiekti su purškiamojo skysčio lašelių po to, kai jis atėjo į džiovinimo kameroje, temperatūros džiovinimo kameroje yra kritimo žemyn, todėl bus ne padaryti sausos medžiagos perkaitimo, ir tinkamas džiovinimas šilumos jautri medžiaga , biudžeto įvykdymo patvirtinimo produkto temperatūra priklauso nuo išmetamųjų dujų temperatūra, ir mažesnės, nei išmetamųjų dujų temperatūra.

3. plačiai taikomas srityje. Pagal medžiagų savybes, galite naudoti karšto oro džiovinimo, taip pat gali naudoti šaltas vėjas modelis. Dideles partijas medžiagų su didelis įvairių funkcijų gali būti gaminami iš ši mašina, bendrosios taikomos: polimerai ir resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 be atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 pieno kiaušinių products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood ir žuvies produktų valymo ir paviršiaus dirt、fertilizer、organic compound、inorganic junginių klases ir tt.

4. dėl į džiovinimo procesas bus baigtas per vieną akimirką, apytikslê jþsù sferinės produktas iš esmės išlaikyti lašelių formos, todėl produktas yra geras sklaidos 、fluidity ir tirpumas.

5. gamybos procesas yra paprastas, patogus operacijos ir lengva kontroliuoti. Purškimo džiovintuvas yra naudojamas tirpiklis, kurių drėgnumas yra 40 ~ 60 %, speciali medžiaga net drėgmės kiekis net 90 %, taip pat gali būti džiovinti kaip sausieji produktai vienu metu. Dauguma produktų nereikia smulkinti ir atrankinės patikros po džiovinimo, taip sumažinti gamybos procese, supaprastinti technologinio proceso ir žada produkto grynumas. Produkto dalelių size、precision yra drėgmės, per spektrą, galite keisti koreguoti eksploatavimo sąlygas, kontrolės ir valdymo yra labai lengva.

6. siekiant apsaugoti nuo taršos medžiaga ir išplėsti įrenginio eksploatavimo laiką, visos dalys susisiekti su medžiagų visose priimti 1Cr18Ni9Ti nerūdijančio plieno medžiagos. Tam, kad operacija lengvai, kontrolės sistemos integracijos operacija, o tai reiškia, kad įdiegti kiekviena dalis rodomojo įtaiso ir įjungimo/išjungimo įtaisas visi valdyti kabinetas.

Techniniai parametrai

Prekės

Vieneto

TP-S50

Max talpos

ml/h

5000

Įsiurbiamo oro temperatūros diapazonas

140° C ~ 300° C
Reguliuojamas

Temperatūros intervalas angos oro

80° C ~ 90° C

Tikslumo temperatūros

±1

Džiovinimo laikas

S

1,0 ~ 1,5

Greitis, vandens siurblys

ml/h

5000

Purškimo sistema

/

Išcentriniai antgalis

Purškimo kryptimi

/

Į apačią bendro srovė

Elektros šildymo galia

kW

9

Šilumos šaltinis

/

Elektros

Bendra galia

/

10KW 380V

Nerūdijančio plieno cisternos diametras

mm

800

Džiovintų miltelių atkurti norma

%

≥95

Išcentriniai purškimo pasukimo tipas


Suspausto oro sukimosi

Pasukimo greitis

aps/min

25000

Purškimo plokštelės skersmuo

mm

50

Dimensijos

mm

1800 * 930 * 2200

Tyrimo